A-TB750-TR07H
Part Number:
A-TB750-TR07H
Description:
TERM BLK 7POS SIDE ENT 7.5MM PCB
Current :
20 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.295" (7.50mm)
Positions Per Level :
7
Voltage :
300 V