A-TB750-TI14
Part Number:
A-TB750-TI14
Description:
TERM BLK 14P SIDE ENT 7.5MM PCB
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.295" (7.50mm)
Positions Per Level :
14
Voltage :
300 V