A-TB350-TF17
Part Number:
A-TB350-TF17
Description:
TERM BLK 17POS TOP ENT 3.5MM PCB
Current :
10 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.138" (3.50mm)
Positions Per Level :
17
Voltage :
125 V