A-TB500-VY11
Part Number:
A-TB500-VY11
Description:
TERM BLOCK 11POS 45DEG 5MM PCB
Color :
Black
Current :
15 A
Mating Orientation :
45° (135°) Angle with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
11
Voltage :
300 V