A-TB350-TE21
Part Number:
A-TB350-TE21
Description:
TERM BLK 21P SIDE ENT 3.5MM PCB
Current :
10 A
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.138" (3.50mm)
Positions Per Level :
21
Voltage :
125 V