A-TB500-TP09
Part Number:
A-TB500-TP09
Description:
TERM BLOCK 9POS 45DEG 5MM PCB
Color :
Gray
Current :
10 A
Mating Orientation :
45° (135°) Angle with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
9
Voltage :
300 V