TBL004V-508-08GR-2GY
Part Number:
TBL004V-508-08GR-2GY
Description:
I/C Rectangular
Color :
Green
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
8
Voltage :
300 V