OSTVJ030150
Part Number:
OSTVJ030150
Description:
TERM BLK 3POS TOP ENTRY 5MM PCB
Current :
20 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
3
Voltage :
300 V