TBL009-500-06GY-2GY
Part Number:
TBL009-500-06GY-2GY
Description:
I/C Rectangular
Color :
Gray
Current :
10 A
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
6
Voltage :
300 V