VI042152006FG
Manufacturer:
Amphenol Anytek
Part Number:
VI042152006FG
Category:
Wire to Board
Description:
TERM BLOCK 4POS 5.08MM PCB
Manufacturer :
Amphenol Anytek
Category :
Wire to Board
Color :
Green
Current :
Features :
Mating Orientation :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.200" (5.08mm)