VJ0421530000G
Part Number:
VJ0421530000G
Description:
TERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
Current :
20 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Voltage :
300 V