VJ0461530000G
Part Number:
VJ0461530000G
Description:
TERM BLK 4POS TOP ENT 7.62MM PCB
Current :
20 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Voltage :
300 V