VJ0441530000G
Part Number:
VJ0441530000G
Description:
TERM BLK 4P TOP ENTRY 7.5MM PCB
Current :
20 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.295" (7.50mm)
Voltage :
300 V