FFMD-10-T-03.94-01-N
Part Number:
FFMD-10-T-03.94-01-N
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)