TBL004V-508-11BE-2GY
Part Number:
TBL004V-508-11BE-2GY
Description:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
Current :
10 A
Mating Orientation :
Vertical with Board
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
11
Voltage :
300 V