TBW-04-197-03-GR-LF
Part Number:
TBW-04-197-03-GR-LF
Terminal Blocks
In Stock:
744
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side)
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
3
Voltage :
250 V