TBL004-508-06BE-2GY
Part Number:
TBL004-508-06BE-2GY
Description:
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
In Stock:
264
Current :
10 A
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
6
Voltage :
300 V