TBW-08-197-16-GR-LF
Part Number:
TBW-08-197-16-GR-LF
Terminal Blocks
In Stock:
244
Current :
10 A
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
16
Voltage :
250 V