TCSD-06-D-02.35-01-N-R
Part Number:
TCSD-06-D-02.35-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.196' (59.69mm, 2.35")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)