SFSDT-05-28-G-10.00-SS
Part Number:
SFSDT-05-28-G-10.00-SS
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)