FFMD-05-T-10.00-01-N
Part Number:
FFMD-05-T-10.00-01-N
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)