TCSD-10-D-10.00-01-F-N-R
Part Number:
TCSD-10-D-10.00-01-F-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Contact Finish Thickness :
Flash
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)