DNF18-250-M
Part Number:
DNF18-250-M
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Features :
Serrated Termination
Insulation :
Non-Mating End Insulated
Length - Overall :
0.810" (20.57mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)