DNF18-205FIB-3K
Part Number:
DNF18-205FIB-3K
Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Features :
Butted Seam
Insulation :
Fully Insulated
Length - Overall :
0.780" (19.81mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)