FFMD-08-T-02.63-01-N
Part Number:
FFMD-08-T-02.63-01-N
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key
Length :
0.219' (66.80mm, 2.63")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)