SFSD-20-28-G-05.91-S
Part Number:
SFSD-20-28-G-05.91-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)