SFSDT-07-28-G-10.00-DR-NDS
Part Number:
SFSDT-07-28-G-10.00-DR-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)