SFSD-15-28C-G-10.00-S
Part Number:
SFSD-15-28C-G-10.00-S
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)