SFSDT-10-28-G-03.25-D-NUS
Part Number:
SFSDT-10-28-G-03.25-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)