TFSD-07-30-G-07.50-S
Part Number:
TFSD-07-30-G-07.50-S
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)