XL2ED8K5LI-111YXC-25M
Part Number:
XL2ED8K5LI-111YXC-25M
Description:
YSX321SL 25MHZ 9PF 10PPM XL2ED8K
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
9pF
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)