XL2ED8K5KI-111YXC-25M
Manufacturer:
YXC
Part Number:
XL2ED8K5KI-111YXC-25M
Category:
Crystals
Description:
YSX321SL 25MHZ 8PF 10PPM XL2ED8K
In Stock:
95
Manufacturer :
YXC
Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
8pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)