XL2ED8K5QI-111YXC-26M
Part Number:
XL2ED8K5QI-111YXC-26M
Description:
YSX321SL 26MHZ 16PF 10PPM XL2ED8
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
16pF
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)