QT161S-38.400MDDV-T
Part Number:
QT161S-38.400MDDV-T
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
38.4 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.016" (0.40mm)
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)