45114-010030-7700/14-A-12
Part Number:
45114-010030-7700/14-A-12
Description:
CABLE ASSY 14 POS 12" PINOUT-A
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
1.00' (304.80mm)
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)