XL3ED8K5MI-111YXC-32M
Manufacturer:
YXC
Part Number:
XL3ED8K5MI-111YXC-32M
Category:
Crystals
Description:
YSX221SL 32MHZ 10PF 10PPM XL3ED8
In Stock:
100
Manufacturer :
YXC
Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
32 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.098" L x 0.081" W (2.50mm x 2.05mm)