QT325S-28.800MEIK-T
Part Number:
QT325S-28.800MEIK-T
Description:
3.2X2.5 10PPM @25C 20PPM (-40 TO
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
28.8 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)