SFSD-15-28-G-10.00-SR
Part Number:
SFSD-15-28-G-10.00-SR
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)