0132M4-50.048F10DTNJK
Manufacturer:
SUZHOU HANGJING ELEC&TECH CO., LTD
Part Number:
0132M4-50.048F10DTNJK
Category:
Crystals
Description:
CRYSTAL 50.048MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
50.048 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)