8Z-19.200MAHQ-T
Part Number:
8Z-19.200MAHQ-T
Description:
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
19.2 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Load Capacitance :
10pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)