TFSD-05-30-G-11.81-S
Part Number:
TFSD-05-30-G-11.81-S
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)