45114-010030-7700/14-B-06
Part Number:
45114-010030-7700/14-B-06
Description:
CABLE ASSY 14 POS 6" PINOUT-B
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)