FFSD-05-S-07.90-01-N-SR
Part Number:
FFSD-05-S-07.90-01-N-SR
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.658' (200.66mm, 7.90")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)