FA-20H 26.0000MF12V-W5
Part Number:
FA-20H 26.0000MF12V-W5
Description:
FA-20H 26.0000MF12V-W5: SMD MHZ
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±12ppm
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)