SFSD-10-28-G-10.00-SL
Part Number:
SFSD-10-28-G-10.00-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)