TFSD-06-28-G-03.75-S
Part Number:
TFSD-06-28-G-03.75-S
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.312' (95.25mm, 3.75")
Number of Positions :
12
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)