SFSD-15-28-G-03.25-S
Part Number:
SFSD-15-28-G-03.25-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)