ECS-1142.85-18-33-ADN-TR
Part Number:
ECS-1142.85-18-33-ADN-TR
Description:
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
In Stock:
932
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
114.285 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Frequency Tolerance :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)