ECS-122.8-18-30-GM-TR
Part Number:
ECS-122.8-18-30-GM-TR
Description:
CRYSTAL 12.2800MHZ 18PF SMD
In Stock:
622
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
12.28 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.055" (1.40mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)