IXA20-FBFF12-12.000MHZ
Part Number:
IXA20-FBFF12-12.000MHZ
Description:
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
In Stock:
443
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.033" (0.85mm)
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)